Andmesalvestus

Dewesofti riistvara on modulaarne ja paindlik. Kõiki tooteid ja tooteperekondi saab omavahel ühildada ning seetõttu saate murevabalt süsteemi tulevikus laiendada. Lisaks on ka kanalid universaalsed, võimaldades lugeda sisse palju eritüübilisi signaale. Tootevalikus on nii ühe kanaliga kui ka sadade sisenditega süsteemid, täpselt sõltuvalt teie vajadustest.

Dewesofti tarkvara, süsteemi tuum, mis on võitnud hulgaliselt parima DAQ tarkvara auhindu, ei jäta teid hätta ühegi analüüsiga. Tegemist on väga intuitiivse ja kasutajasõbraliku keskkonnaga. Tarkvara on tasuta, eluaegsete uuendustega ja tehnilise toega. Seadmete garantii ja tugi kinnitatakse peakontori poolt.

Sünkroonselt on võimalik salvestada: videopilti, termopilti, IR’i, CAN’i, OBDII’d, digitaal- ja analoogsignaale, temperatuuri, voolu, pinget, vibratsiooni, heli, jõudu, paindeid, modbusi ja palju muud. Kõigi nende signaalide ja andmete vahel saab läbi viia keerukaid analüüse ja arvutusi.

Oma võimekuse ja pakutava väärtuse suhtes on seadmed soodsat ning puuduvad peidetud kulud ja iga-aastased litsentsitasud. Kuna tooteid on palju, leiame igale huvilisele just temale vajaliku lahenduse.

Loe lähemalt Dewesofti kodulehelt https://dewesoft.com/applications/data-recording

Temperatuur
Pinge
Andmesalvestus lahendused