Wisebalt – innovatsioon tööstuses

Wisebalt’i unistus ja soov on aidata Eestis ettevõtteid ja arendustegevust, loomaks suurema lisandväärtusega tooteid ja teenuseid.

Wisebalt on asutatud kahe kogenud elektroonika ja energiasüsteemide inseneri poolt, kelle suur kirg on arendada Eestis tipptehnoloogiat. Oleme näinud arendustegevuse ilu ja valu, ning seetõttu mõistnud ka suurimaid pudelikaelasid lisandväärtuse kasvatamisel.

Andmete kogumine ning nende korrektne tõlgendamine on üks olulisim sisend toodete ja tehnoloogiate arenduses ja täiustamises. Tihtipeale on mõõdetavad süsteemid keerukad ning suure hulga andmete vahel korrelatsioonide tuvastamine täis veel keerukamat matemaatika ning füüsika mõistmist. Kes tahaks meist sõita vibreeriva ja müriseva autoga – ilmselt mitte keegi – Dewesofti lahendused aitavad selgitada, millal ja mis põhjusel probleemid tekivad.

Wisebalt näeb lahendust Dewesofti toodetes, mis aitavad inseneride ja tarkvara programmeerijatel teha kiireid, täpseid ning õigeid otsuseid.

Wisebalt on Dewesofti ametlik partner Eestis. Lisaks toodete müügile, pakume ka toodete renditeenust ja täisteenust koos inseneriga.

Laske ennast üllatada ja pakkuge inseneridele parimaid tööriistu, mida usaldavad maailma suurimad tipptehnoloogia ettevõtted kui ka spetsialiseerunud väikefirmad.

Teie Wisebalt,

Rait Karri ja Martin Raska

Kontakt

Rait Karri – rait@wisebalt.ee

Martin Raska – martin@wisebalt.ee

Wisebalt ja Dewesoft