Akustika mõõtmine / Heli ja müra testimise lahendused

Pakume lihtsasti kasutatavaid ning täpseid akustika mõõteseadmeid ja tarkvara, et saaksite hinnata enda toote helikarakteristikuid ja müratasemeid. Seadmeid saab lihtsasti kaasas kanda ning ühe seadmega on võimalik analüüsida:

helitaset, heliintensiivsust, helikvaliteeti, helivõimsust, RT60

Kõik mõõtmised ja analüüsid on läbi viidud rahvusvaheliste standardite kohaselt ning Dewesofti tooteid on ka vastavalt kalibreeritud.

Heli ja müra on ühed olulisemad parameetrid toote müügis. Liiga kõva või vale sagedusega heli võib oluliselt mõjutada kasutajakogemust ja rahulolu tootega. Lisaks, tooted peavad vastama karmidele akustikanõuetele. Seetõttu kvaliteetse toote arendusel on helianalüüsid möödapääsmatud.

Dewesoft on keeruka helimõõtmise ja -analüüsi teinud lihtsaks: eelseadistatud tarkvara, Dewesofti seletav käsiraamat ning akustikainseneride tugi tagavad kiire ja õige tulemuse ka kõige nõudlikumates rakendustes.

Antud süsteemi kasutatakse sülearvutite arenduses, pesumasinate laborikatsetes, kuid ka isegi parimate autode ja kosmoserakettide valideerimisel. Soodne ja lihtsasti kasutatav!

Loe lähemalt Dewesofti kodulehelt https://dewesoft.com/applications/acoustics

Sound Level Meter
Octave Band Analysis
Sound Intensity
Sound Power
Sound Quality
Reverberation Time RT60
Akustika lahendused